Janod set dřevěný obchod s pokladnou a váhou Green Market a dřevěné ovoce a zelenina 06574-3

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Set hraček, dřevěný obchod s pokladnou a váhou Green market a dřevěné ovoce a zelenina, je oblíbený set hraček ze dřeva, vhodný pro děti od 3 let, které si rády hrají hry na různé profese, obchodníky a prodavače. Zvýhodněný set hraček za sníženou cenu přesvědčí rodiče o správné volbě a děti se budou radovat z nových, dřevěných hraček, které jim velmi dlouho vydrží. Hračky v setu rozvíjejí u dětí dovednosti a schopnosti, a zároveň představují pěkný doplněk do dětského pokoje. Set hraček je vhodný i pro hru více dětí.

Dřevěný obchod s pokladnou a váhou Green Market Janod s ovocem a zeleninou

Dřevěný obchod s pokladnou a váhou Green Market Janod je obchůdek na hraní určený pro děti od 3 let. Součástí balení je několik atraktivních doplňků: ovoce a zelenina, hodiny, pokladna, váha, tabule s křídami, peníze, krabičky s jídlem a mnohé další. Vaše děťátko si tak zahraje až s 32 doplňky. Dětský dřevěný obchůdek má zeleno-bílou barvu a ideální výšku 93 cm. Rozměry obchůdku pro děti jsou 43*30*93 cm.

Na černou tabulku mohou děti napsat otevírací hodiny nebo nakreslit různé obrázky. Dřevěné hodiny ukazují, do kdy je dětský obchod otevřený. Dětský dřevěný obchod je hračka ideální na hry na prodavače. Hra na prodavače pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, ale hlavně fantazii a kreativitu. Děti si vymýšlejí různé příběhy a scénáře, které se mohou stát prodavačům na trhu, v obchodním centru nebo kdekoliv jinde. Dřevěný obchůdek pro děti má veselý motiv ovoce a zeleniny, je laděn v bio barvách bílé a zelené. Děti se s obchůdkem, ve kterém prodávají ovoce a zeleninu, mohou učit o zdravém životním stylu. Ten si budou pěstovat až do dospělosti.

Dřevěné ovoce a zelenina Picnik Chunky Fruits&Veg Janod od 2 let 12 kusů

Dřevěné ovoce a zelenina Picnik Chunky Fruits&Veg Janod je krásná dřevěná hračka vhodná pro děti od 2 do 4 let. Dřevěná souprava hraček obsahuje ovoce a zeleninu rozpůlené na dvě poloviny, dřevěnou piknikovou podložku a nůž. Děti si s ovocem a zeleninou mohou zahrát na piknik v přírodě nebo doma, je to prostě skvělý doplněk jakékoliv dětské kuchyňky. Při hře s dřevěnými hračkami Janod se u dětí rozvíjí představivost a fantazie, a taktéž i jemná motorika a hmatová citlivost, protože jednotlivé části jsou magnetické.

Janod je přední francouzská značka, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se vývojem prvotřídních hraček ze dřeva pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti si hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.